W dniu 26 czerwca 2017r. o godzinie 17:00 w Klubie Osiedlowym Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Serbinowskiej 25 miałem przyjemność otworzyć wystawę części starych zdjęć, przesłanych przez mieszkańców Kalisza w ramach projektu "Podziel się Swoją historią". Na wystawę wybraliśmy blisko 70 pięknych starych zdjęć. Nie było to łatwe gdyż w ramach akcji kaliszanie przekazali nam kilkaset fotografii ze swoich albumów i kolekcji rodzinnych, wśród nich są prawdziwe perełki. Zdjęcia opublikowane na wystawie wywołały wiele wspomnień i komentarzy, miedzy innymi, o zmieniającej się modzie na ulicah o minionych czasach a także o zmieniającym się wyglądzie Kalisza.

Zapraszamy więc do zajrzenia do Klubu Osiedlowego Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i obejrzenia tych wspaniałych fotografii.

Warto zobaczyć !

Zdjęcia wykonał Pan Krzysztof Wydra.

Otwarcie wystawy 1  Otwarcie wystawy 11 Otwarcie wystawy 9

Otwarcie wystawy 6  Otwarcie wystawy 10  Otwarcie wystawy 7